English

Hoşgeldiniz !

SUEN, bilimsel bilgiye dayalı ulusal su politikaları geliştirilmesine katkıda bulunmayı amaçlayan ulusal bir düşünce kuruluşudur. 
 1. Hoşgeldiniz


  SUEN, bilimsel bilgiye dayalı ulusal su politikaları geliştirilmesine katkıda bulunmayı amaçlayan ulusal bir düşünce kuruluşudur.

 2. Welcome


  Turkish Water Institute (SUEN) is a national think tank which aims to contribute to the development of national water policies based on scientific knowledge.

 3. Seminer


  Sri Lanka Su Temini ve Drenaj Bakanlığı uzmanları ile yapılan toplantıda Prof. Saatçı, SUEN'in özellikle “su-atıksu tesisleri” konusunda eğitim verebileceğinin altını çizdi.

 4. SUEN Event @ UNESCO International Scientific Symposium!


  SUEN organises event @ UNESCO International Scientific Symposium 17 July 2015 in Kyoto, in Japan.

 5. Çad ve Cibuti Su Kurumlarına Eğitim


  Çad ve Cibuti’nin sudan sorumlu muhtelif kurumlarından müteşekkil heyete su ve atıksu yönetimi konusunda 15-19 Haziran 2015 tarihleri arasında Türkiye Su Enstitüsü (SUEN)'de eğitim verildi.

 6. SUEN katkısı “Water and Green Growth” raporunda


  SUEN, Haliç’te yürütülen rehabilitasyon çalışmalarını ve bu çalışmanın sonuçlarını inceleyerek, WWC ve G. Kore Hükümetinin 2010'da başlattığı “Water and Green Growth” başlıklı çalışmanın sonuç raporuna katkıda bulundu.

 7. @7wwaterforum


  SUEN organized 2 thematic sessions and a side event @ 7th WWF. Dr. Aslıhan KERÇ has moderated 2 sessions and has made a speech. Burcu Yazıcı (MSc) and Mustafa S. Sarıkaya (MSc) have made their speeches in total 4 sessions (regional, thematic and science&technology).

Duyurular

 1. Sınıraşan sularda kurumlararası işbirliği

  Sınıraşan sular alanında kurumlararası işbirliği ve koordinasyonun artırılması amaçlı toplantı 5.10.2015 tarihinde Bakanlık Müsteşarlık katında gerçekleştirildi.

  Devamı...

 2. SUEN, ULUSLARARASI NO DIG 2015'te

  Kalabalık bir yabancı katılımcı grubunun da bulunduğu organizasyonda SUEN kendi standıyla yer aldı.

  Devamı...

 3. Somali Heyeti SUEN'de

  SUEN, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) işbirliğiyle dost Afrika ülkelerine verdiği su ve sanitasyon eğitim programlarını sürdürüyor.

  Devamı...

 4. Türkiye ve Hollanda arasında suda işbirliği

  Hollanda ve Türkiye arasında su konusunda olası işbirliği platformunun hazırlık toplantısı SUEN'de gerçekleşti.

  Devamı...

 5. 2015, KURUMSAL MALİ DURUM VE BEKLENTİLER RAPORU

  SUEN'in 2015 KURUMSAL MALİ DURUM VE BEKLENTİLER RAPORU yayında!

  Devamı...

 6. SUEN etkinliği UNESCO International Scientific Symposium’unda!

  SUEN 15-18 Temmuz 2015’te Japonya’nın Kyoto ve Otsu kentlerde gerçekleştirilecek UNESCO International Scientific Symposium’unda oturum düzenliyor.

  Devamı...

 7. Irak Heyeti'ne SUEN'de teknik sunum

  Aralarında Irak Belediyeler Bakanlığı ve Necef Belediyesi Su İdaresi Genel Müdürlerinin bulunduğu heyet 12 Haziran 2015 tarihinde SUEN'i ziyaret etti.

  Devamı...

 8. Organisation of the Islamic Conference NFP Meeting

  The First Meeting of the National Focal Points for OIC Water Vision that take place between 3-5 June, has started today in SUEN chair.

  Devamı...

 9. SUEN'den, Sürdürülebilir Su Kaynakları Yönetimi

  TİKA’nın desteğinde “Sürdürülebilir Su Kaynakları Yönetimi” alanında Afrika ülkelerine yönelik bir eğitim programı düzenlendi.

  Devamı...

 10. İçme Suyu Arıtma Tesisi

  “İçme Suyu Arıtma Tesisi İşletme Problemleri ve Tesis Boyutlandırılması” konulu toplantı DSİ ve İSKİ’nin katılımıyla SUEN'de gerçekleştirildi.

  Devamı...

 1. 1
 2. 2
 3. Sonraki Sayfa